Porady

Casalgrande Padana – włoskie płytki najwyższej jakości

Casalgrande Padana - włoskie płytki najwyższej jakości
Płytki gresowe od lat stanowią jeden z najważniejszych elementów wystroju naszych domów. Podstawowe obszary ich zastosowania to kuchnie, łazienki, przedpokoje i tarasy. Warto jednak odnotować, że coraz częściej montujemy je również w salonach i innych pomieszczeniach. Jak jednak wybrać płytki, które będą najbardziej odpowiednie?
 
Jednym z najważniejszych czynników, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze płytek do domu jest z pewnością marka. To, jaki producent wykonał płytki, rzutuje na wiele aspektów – przede wszystkim wygląd oraz wytrzymałość. Planując aranżację mieszkania warto więc postawić na produkty uznanych marek. Do tego grona zalicza się na pewno włoska firma Casalgrande Padana. Czym wyróżniają się dostępne w jej ofercie płytki? Jakie zasady przyświecają marce w jej działaniach? Tego dowiecie się z naszego nowego artykułu. 
 

Casalgrande Padana – wysoka kultura projektowania, najlepsza jakość i przyjazne dla środowiska rozwiązania

Casalgrande Padana to jeden z najważniejszych włoskich producentów płytek. Dzięki sześćdziesięciu latom doświadczenia jest w stanie zagwarantować najwyższą jakość swoich wyrobów. To właśnie duża trwałość skłania ku ich zakupowi wielu klientów. Warto jednak zaznaczyć, że za kupnem płytek Casalgrande Padana przemawia nie tylko tradycja. Włoska marka w branży budowlanej znana jest dzięki swoim licznym innowacjom i nowoczesnym rozwiązaniom zwiększającym wydajność produkcji oraz pozwalającym zaoferować jeszcze wyższą jakość. 
 
Ważną wartością, której hołduje Casalgrande Padana jest też ochrona środowiska i produkcja prowadzona w zrównoważony sposób. By zmniejszyć negatywny wpływ na przyrodę i ograniczyć ślad węglowy, firma korzysta wyłącznie z włoskich surowców, a proces produkcyjny w całości odbywa się we Włoszech. Wszystkie materiały używane przez Casalgrande Padana przechodzą rygorystyczne testy, w trakcie których sprawdzana jest nie tylko ich jakość, ale ewentualna szkodliwość dla środowiska. Firma korzysta z technologii procesu zamkniętego, do minimum ograniczającego wpływ na naturę. W jej skład wchodzą też laboratoria dokładnie badające wszystkie surowce.  
 

Szukasz najwyższej jakości estetycznej? Sprawdź płytki, które oferuje firma Casalgrande Padana

Tym, co wyróżnia płytki Casalgrande Padana na tle wielu konkurentów jest nie tylko wytrzymałość. Omawiając produkty dostępne w katalogu włoskiej marki nie sposób byłoby pominąć ich wyjątkowego designu. Jak przystało na firmę rodem z Półwyspu Apenińskiego, CP dużą wagę przykłada do wyglądu swoich płytek, wyznaczając w tym temacie trendy kopiowane później przez innych producentów. Jeśli szukacie najlepszego wzornictwa, które świetnie połączy się z nowoczesnym wystrojem waszego wnętrza, koniecznie sprawdźcie, co przygotowali Włosi. 
 

Wysoka kultura produkcji z innowacjami technologicznymi. Czemu warto postawić na produkty Casalgrande Padana?

Casalgrande Padana to marka, która od lat w umiejętny sposób łączy tradycję z nowoczesnością. Stale pracuje na nowymi rozwiązaniami, dzięki którym produkowane przez nią płytki są wytrzymałe i ekologiczne. Cała produkcja przebiega w sposób bezpieczny dla natury, co dla wielu klientów ma ogromne znaczenie. Gres Casalgrande Padana wyróżnia się również świetnym wzornictwem. Z jednej strony nawiązuje ono do najlepszych designerskich tradycji z Włoch, a z drugiej – wyznaczają zupełnie nowe kierunki. Produkty z katalogu tej marki to idealne rozwiązanie dla wszystkich szukających niebanalnego i trwałego gresu do wykończenia swoich podłóg. 

Similar Posts