Porady

Lodówka Side by Side – wybierz wyższy poziom komfortu

Lodówka Side by Side – wybierz wyższy poziom komfortu

To, w jaki sposób przechowujemy żywność, jest bardzo ważne. Dzięki odpowiedniemu sprzętowi jesteśmy w stanie przedłużyć świeżość produktów i zapobiec ich przedwczesnemu zepsuciu. Najlepszym sposobem na przechowywanie różnego rodzaju żywności jest oczywiście lodówka. Jednak w jaki sposób wybrać taki produkt, aby spełniał nasze wszystkie wymagania, był komfortowy i intuicyjny w użyciu? W tej roli może świetnie sprawdzić się lodówka side by side z kostkarką. Dowiedz się więcej.

Lodówka side by side z kostkarką – co to?

Aktualnie rynek sprzętu AGD obfituje w urządzenia, które nie tylko prawidłowo spełniają swoją podstawową rolę, ale jednocześnie są wyposażone w innowacyjne technologie, jak i bardzo dobrze się prezentują. To z kolei powoduje, że doskonale uzupełniają się wraz z wystrojem Twojej kuchni. Jednym z przykładów takiego urządzenia jest lodówka side by side z kostkarką. Jednak co właściwie oznacza side by side w przypadku lodówki?

Określenie side by side to dosłownie „obok siebie” i ma związek z tym, w jaki sposób skonstruowany jest ten typ lodówki. Będąc jeszcze bardziej dokładnym, istotny jest tutaj układ komór chłodzenia i mrożenia względem siebie. W przypadku lodówek side by side są one umieszczone równolegle. Dzięki temu w wygodny sposób możesz uzyskać dostęp do żywności, która jest chłodzona i mrożona.

Lodówka z kostkarką – czy to dobry wybór?

Na zewnątrz temperatura sięga prawie 30 stopni Celsjusza, a Ty marzysz o chłodnym i orzeźwiającym napoju? W przypadku lodówki z kostkarką gotowy lód będziesz miał dosłownie na wyciągnięcie ręki. Zamiast kupować go w sklepie i tracić miejsce w zamrażarce na przechowywanie, możesz zaopatrzyć się w urządzenie, które przygotowuje go na bieżąco, w wydzielonym do tego miejscu! Jeśli rozważasz zakup lodówki z kostkarką, warto rozważyć wybór modelu Samsung RH69B8941B1. Urządzenie oferuje kostkarkę Dual Auto Ice Maker, która produkuje aż dwa rodzaje lodu: standardowy w kostkach oraz mniejsze Ice Bites™, dzięki którym Twój ulubiony napój w krótkim czasie będzie przyjemnie chłodny.

Lodówka side by side z kostkarką – wygoda na co dzień

Jeżeli szukasz urządzenia, które będzie pojemne, intuicyjne i wygodne w obsłudze, lodówka side by side z kostkarką to dobry wybór dla Ciebie. Łatwy dostęp do poszczególnych chłodzonych i mrożonych produktów, a także świeży lód, kiedy tylko go potrzebujesz, sprawiają, że lodówki side by side znacznie ułatwiają naszą codzienną rutynę. W tym miejscu po raz kolejny warto zwrócić uwagę na lodówkę Samsung RH69B8941B1. Została wyposażona w drzwi Food Showcase, dzięki czemu z łatwością znajdziesz swoje ulubione i najczęściej używane produkty.

 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

 

Similar Posts