Porady

Estetyczne i solidne moskitiery – rozwiązania, na które warto postawić

Estetyczne i solidne moskitiery – rozwiązania, na które warto postawić

W cieplejsze miesiące wszystko budzi się do życia. Nie inaczej jest z owadami, w tym niestety często takimi, których nie mamy ochoty oglądać w naszych domach. Stąd też dobrym pomysłem będzie z pewnością inwestycja w solidne moskitiery okienne, która uchroni nas przed komarami, osami, muchami, czy też szerszeniami.

Zakup takiej moskitiery sprawi, że we wnętrzu naszego domu nie będziemy musieli się martwić o nasze bezpieczeństwo, czy też spokojny sen naszych dzieci. Także zwierzęta domowe takie jak koty czy psy z pewnością odczują wpływ moskitiery. Warto więc jak najszybciej nabyć dobrej jakości moskitierę, by móc się w pełni cieszyć tym, co niesie ze sobą lato czy też złota polska jesień.

Moskitiery okienne, drzwiowe, rolowane – wszystko w jednym miejscu

Jeśli chcesz zaopatrzyć się w dobrej jakości moskitiery plisowane albo ramkowe, to z pewnością najłatwiej będzie je znaleźć za pośrednictwem internetu. Różnego typu moskitiery o różnych rozmiarach dostaniesz tutaj: https://familyrollo.pl/moskitiery. Znajdziesz tam moskitiery: ramkowe, rolowane, w tym także na okna dachowe, plisowane na taras, czy też moskitiery drzwiowe.

Wybór odpowiedniej moskitiery sprawi, że mieszkanie będzie wolne od niechcianych owadów przez całe lato. Na stronie familyrollo.pl możesz nabyć takie rozwiązania, w których skrzydło moskitiery przesuwa się tak, by móc np. coś wystawić za okno, a potem ją zasunąć. W przypadku moskitier ramkowych magnesy trzymające moskitierę ułatwią jej zdjęcie, np. do konserwacji.

Moskitiery zakładane na drzwi balkonowe czy też drzwi mają specjalne zawiasy montowane do futryny drzwiowej, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie, by wyjść np. na balkon w upalny dzień czy do ogrodu po owoce. Wszystkie moskitiery są przymocowane do wytrzymałych oraz trwałych profili aluminiowych, które nie uszkodzą drzwi balkonowych czy też ramy okna. Warto je nabyć już dziś, zanim owady dostrzegą palące się w domu światło!

Estetyczne moskitiery ramkowe oraz inne moskitiery 

Ciekawym rozwiązaniem jest specjalna moskitiera rolowana, którą możesz zamontować w połaci okna dachowego. Ma ona specjalne prowadnice i może być w całości ręcznie zwinięta, jeśli zajdzie taka potrzeba. Otwartą moskitierę można wykorzystać do tego, by przez okno dachowe wpadło więcej światła. Jest ona montowana po wewnętrznej stronie okna dachowego.

Zwykła moskitiera ramkowa jest montowana po zewnętrznej stronie okna. Dzięki takiemu rozwiązaniu można mieć cały czas otwarte okna. Montaż moskitiery nie uszkodzi także fasady budynku, a jej zdjęcie nie będzie niczym problematycznym. Siatka moskitiery wykonana z włókna szklanego pokrytego PCV może być przecierana wilgotną ściereczką. Na stronie familyrollo.pl znajdziesz fachowe porady na temat pielęgnacji moskitier różnego rodzaju: https://familyrollo.pl/blog/jak-dbac-o-moskitiere-zeby-sie-nie-niszczyla.

Warto postawić na moskitiery w różnych wariantach, dopasowanych do okien czy też drzwi. Moskitiera zostanie przygotowana na wymiar, tak by dokładnie pasowała tam, gdzie ma się ostatecznie znaleźć. Możesz również wybrać kolor siatki oraz inne parametry niezbędne do tego, by moskitiera spełniła swoją rolę. Wytrzymała siatka nie przepuszcza żadnych owadów, nie ogranicza widoczności, a odpowiednio konserwowana przetrwa przez wiele lat, zapewniając skuteczną ochronę na długi czas.

 

Similar Posts