RTV i AGD

Odkurzacz mopujący — mycie i odkurzanie za jednym zamachem!

Odkurzacz mopujący

Czysta podłoga w całym domu to nie tylko jego wizytówka. Ma ona też duży wpływ na komfort domowników. W końcu nikt nie chce obudzić się z myślą, że zaraz będzie chodzić po powierzchni pełnej różnych zabrudzeń. Czyszczenie podłóg to jednak czynność dość żmudna. Na szczęście w dzisiejszych czasach istnieje wiele rozwiązań, które pozwalają to zmienić. Doskonałym przykładem są odkurzacze mopujące.

Nowoczesne, i co najważniejsze wielofunkcyjne, sprzęty to jedna z najlepszych rzeczy, które ma do zaoferowania XXI wiek. Dziś do mycia i odkurzania podłóg może wystarczyć zaledwie jedno urządzenie. To znacząco zmniejsza ilość przedmiotów znajdujących się w domu, a także ułatwia utrzymanie jego czystości. Zobacz, jak odkurzacz mopujący może ułatwić Ci życie i spraw sobie takie urządzenie z okazji Black Friday.

Odkurzacze mopujące — wielofunkcyjność bez utraty skuteczności

Jedna z największych obaw dotyczących urządzeń wielofunkcyjnych to ich skuteczność. Ta często jest dużo niższa niż w przypadku sprzętów dedykowanych do danej czynności. Na szczęście dobre odkurzacze mopujące nie odstają od zwyczajnych odkurzaczy czy mopów, jeśli chodzi o czyszczenie podłóg, a wręcz dają jeszcze lepsze efekty.

Odkurzacze mopujące to urządzenia wbrew pozorom naprawdę proste. Od zwyczajnych odkurzaczy ręcznych różnią się tym, że zamontowana jest w nich dodatkowa szczotka, która odpowiada za mopowanie. Dodatkowo w centralnej części urządzenia musi znaleźć się miejsce na co najmniej dwa zbiorniki na wodę. Wszystko po to, by oddzielić czystą od brudnej, która została już użyta w trakcie mycia.

Co jest najlepszą zaletą używania odkurzacza mopującego? Możliwość szybkiego posprzątania wielu rzeczy. Nieważne, czy na ziemię spadnie Ci miska z chrupkami, czy też trafi tam talerz zupy. Odkurzacz mopujący bez problemu poradzi sobie z każdym zabrudzeniem. Te płynne zostaną usunięte poprzez funkcję mopowania, a reszta zostanie wessana do środka dzięki końcówce odkurzającej.

Jaki powinien być dobry odkurzacz mopujący?

Wiesz już, że odkurzacz mopujący może być sprzętem, który z pewnością idealnie sprawdzi się w Twoim domu. Na jakie konkretnie urządzenie warto zwrócić uwagę w Black Friday? Świetnym wyborem będzie odkurzacz mopujący Dreame H12 Dual. Jest to model pionowy i bezprzewodowy. Dzięki temu zapewnia łatwość w obsłudze, a do tego jest niezwykle poręczny. Aby skorzystać z takiego odkurzacza, wystarczy wyciągnąć go ze stacji ładującej, co średnio zajmuje kilka sekund.

W środku tego modelu od firmy Dreame znajdziesz akumulator o pojemności 4000 mAh. Pozwala on na odkurzanie przez nawet 60 minut lub do 35 minut mopowania. Dzięki temu bez większych problemów wysprzątasz nawet cały dom. Zrobisz to też bardzo skutecznie. W tym pomoże Ci moc ssąca na poziomie 16 000 Pa.

Odkurzacz oferuje 4 tryby pracy, a także automatyczną regulację ssania, która dostosowuje się do zabrudzeń. Jest to też sprzęt prosty w utrzymaniu. Wśród jego funkcji znajdziesz między innymi samoczyszczenie, a także suszenie szczotki. W razie gdyby ta była zbyt zabrudzona, w zestawie z odkurzaczem otrzymasz zapasowy wałek, który w każdej chwili można z łatwością wymienić.

Materiał partnera.

Similar Posts