Dom i Ogród

Funkcjonalne zestawy ogrodowe – popularne rozwiązania

Funkcjonalne zestawy ogrodowe – popularne rozwiązania

Zestawy ogrodowe to rozwiązania bardzo funkcjonalne i praktyczne. Korzystają z nich przede wszystkim osoby, które mają do zagospodarowania niemałą przestrzeń ogrodu lub tarasu, a zależy im na spójności aranżacji.

Jednolicie czy nutką szaleństwa?

Aranżacje ogrodowe są dla wielu z nas nie mniej ważne od tych wewnętrznych. Tutaj także nie ma miejsca na przypadek. Wielu właścicielom zależy na tym, aby projekt tarasu czy ogrodu był spójny, a wszystkie elementy tworzyły dobrze współgrającą ze sobą całość. Dla takich osób zestawy mebli ogrodowych to najlepsze możliwe rozwiązanie. Gwarantuje ono podstawę, która można dalej rozbudowywać. Wielu producentów oferuje możliwość samodzielnego komponowania elementów składających się na zestaw. Nie jesteś więc skazany na kupowanie wszystkich części zestawu, jeśli ich nie potrzebujesz lub nie masz na nie po prostu miejsca. Tworzysz z gotowych, współpracujących ze sobą elementów, natomiast personalizujesz swoje zamówienie zgodnie z własnymi potrzebami.

Zestawy ogrodowe można jednak ciekawie przełamać. Możesz postawić na bazę, którą uzupełnisz meblami o kompletnie odmiennym designie ciekawie kontrastującym z wyjściową bazą. W przełamaniu jednolitości aranżacji mogą ci także pomóc dekoracje – kolorowe poduchy, koce, świeczniki, lampiony czy też ogrodowe dywaniki.

Funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie

Na Miloo Home znaleźć można bardzo różnorodne i ciekawe kolekcje mebli ogrodowych: https://www.miloohome.pl/ogrod/zestawy-ogrodowe. Do wyboru masz między innymi bardzo ciekawe kolekcje, których centralnym punktem jest duży, rozkładany stół, często z wytrzymałego i odpornego na korozję aluminium. Do niego idealnie pasują piękne plecione krzesła. To świetna propozycja dla ciebie, jeśli lubisz celebrować z rodziną i przyjaciółmi posiłki na świeżym powietrzu. Do nieco mniejszych ogrodów czy tarasów idealnie sprawdzi się nowoczesny zestaw oparty na aluminiowej konstrukcji, uzupełnionej teakiem. Stolik wykonany jest ze szkła hartowanego, a wygodne fotele uzupełniają miękkie poduchy. Do dużych ogrodów sprawdzą się natomiast świetnie nieco bardziej masywne, natomiast nieprzeciętnie wygodne meble z ekorattanu. Wielbiciele inspiracji afrykańskich oraz kubańskich z pewnością zwrócą uwagę na meble z drewna akacjowego, tekowego, niejednokrotnie ozdobione oryginalną plecionką. Mimo gotowego zestawu, meble te wyróżnia niepowtarzalna lekkość, która sprawia, że świetnie prezentują się one także na nieco mniejszym tarasie. Jasnobeżowy sznurek, szare poduchy – to wszystko dodaje zestawom miękkości i lekkości, której tak często poszukujemy w przypadku mebli ogrodowych. W zestawach ogrodowych coś dla siebie znajdą także minimaliści ceniący sobie nowoczesne formy. Prosta aluminiowa konstrukcja, czysta biel i tkaniny w kolorze ecru to zestaw idealny na nieco większy balkon, mały taras. Sprawdzi się także w przydomowym ogrodzie.

Similar Posts