Porady

Niezawodność, komfort i efektywność… Poznaj wszystkie serie ciągników STEYR

Niezawodność, komfort i efektywność... Poznaj wszystkie serie ciągników STEYR

Tam, gdzie jest dużo ciężkiej pracy, potrzebne jest odpowiednie wsparcie. Maszyna rolnicza to niezastąpiony pomocnik i nieodłączny element gospodarstwa, dlatego tak ważne jest, by spełniała wszystkie współczesne wymagania i oczekiwania. Ciągniki rolnicze Steyr odpowiadają na to wyzwanie, przedstawiając serie swoich maszyn, którym niestraszna żadna praca!

Ciągniki Steyr – innowacyjność daje moc

XXI wiek to wiek ciągłego postępu, który nie ominął rolnictwa. Ciągniki Steyr nadążają za pędzącym duchem czasu i nie strasznie im żadne rosnące wymogi. Nowoczesne rozwiązania, takie jak bezstopniowa skrzynia biegów CVT i szereg innych ulepszeń, znacząco wpływają na jakość użytkowania. Ciężka praca inżynierów i specjalistów zaowocowała powstaniem najsilniejszej maszyny w stajni – Terrus CVT to niezmordowany tytan pracy. Ten flagowy ciągnik Steyr łączy w sobie ekonomię i wielką moc, skrytą w potężnym 6-cylindrowym silniku. Chociaż jest silnym i wielkim urządzeniem, maszyna ta charakteryzuje się także niezwykłą zwrotnością. Brat Terrusa, Absolut CVT to uniwersalny specjalista. Jest ciągnikiem, który sprawdzi się w każdej robocie. Jego wielozadaniowość kryje się w idealnym balansie nowoczesnych rozwiązań mechanicznych i komfortu pracy w maszynie. Chociaż mniejszy od braci, ciągnik Steyr Impuls CVT to wielka moc w małym opakowaniu. Jest dowodem na to, że rozmiar nie ma znaczenia – zmniejszona maszyna dzięki zoptymalizowaniu mocy i masy nadal charakteryzuje się wielką uniwersalnością. Jest on wyjątkowym koktajlem ekonomii, ergonomii i ekologii. 

Niezawodne ciągniki Steyr. Tradycja daje pewność

Ciągniki Steyr są wszystkim tym, co jest niezbędne do pracy. Serie Expert CVT oraz Multi to mistrzowie w swoim fachu. Połączenie wielofunkcyjności i wygody sprawia, że użytkowanie ich to czysta przyjemność. Przy tych ciągnikach nie ma zadań, którym nie da się sprostać. Wyciszenie kabiny oraz podłokietnik z Multicontrolerem ułatwią każdą, nawet najcięższą pracę. Kolejna para maszyn to Kompakt i Kompakt S, których niewielki rozmiar służy do wielkiej pracy. Te modele ciągników Steyr, są wyjątkowo zwrotne i kompaktowe, a dzięki temu wyjątkowo elastyczne. Dzięki niewielkim gabarytom świetnie sprawdzą się przy wszystkich pracach, gdzie duże maszyny nie dają rady. Ciągniki Steyr Profi i Profi CVT to współcześni zawodowcy (zob. https://agrihandler.pl/steyr/)

Przy produkcji tych maszyn zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania, dzięki którym stały się modelowymi wzorami automatyzacji i postępu. Podświetlenie przycisków sterowania i monitor w podłokietniku są odpowiedzią na współczesne potrzeby i otworzeniem się na więcej możliwości. Mimo całego zamiłowania do nowoczesności firma Steyr nadal bardzo szanuje tradycję. Wielka moc ciągnika Profi Classic kryje się w jego prostocie. To podstawowe wyposażenie każdego gospodarstwa i jest klasyczną odpowiedzią na wszystkie potrzeby ciężko pracujących ludzi.

Marka Steyr ma długą tradycję, a dzięki temu może się poszczycić wielkim doświadczeniem. Dzięki austriackim standardom wykonania ich ciągniki są doskonale przystosowane do swojej roli, łącząc wielofunkcyjność z komfortem pracy. Takie połączenie ściąga z barków ich użytkowników wielki ciężar i daje pewność, że każde zadanie będzie profesjonalnie wykonane.

 

Similar Posts