Porady

Wysokie łóżka – wyśpij się wysoko nad ziemią

Niektórzy mówią, że tylko wysokie łóżko zapewnia pełny komfort snu. Nie dzieje się tak bez przyczyny – dla każdego z nas ranne zerwanie się z łóżka i duża pojemność przechowywania powinny być łatwizną. Dlaczego jeszcze warto wybrać wysokie łóżko?

Łóżko sypialniane wysokie – jedyne takie

Nowoczesne wysokie łóżka to nie tylko piękny, starannie wykończony mebel, który nie potrzebuje dodatkowego kupna materaca czy wezgłowia. Twoje wymarzone łóżko jest ręcznie obite materiałem, który nie ma prawa się oderwać. Solidność naszych mebli potwierdza jak dotąd brak reklamacji.

W sypialni wysokie łóżko stanie się centralnym punktem, ostoją elegancji i wygody. Czemu akurat ono? Obicie materiałowe – zamszu, nubuku, plecionki lub ekoskóry – wyróżnia się na tle tradycyjnych łóżek. Łóżko tapicerowane to rozsądny wybór dla koneserów przytulnego piękna.

Wysokie łóżka – dla kogo najlepsze?

Jeśli wybierając łóżko, masz zamiar kierować się jego funkcjonalnością i wyglądem, to łóżko obite materiałem spelni Twoje wymagania. Idealny wybór nie tylko dla par małżeńskich, które chcą sobie sprawić odrobinę iście hollywoodzkiego luksusu. Łóżko wysokie ponad 60 cm nad podłogę stanowi świetne rozwiązanie dla seniorów, którzy mają problemy ze wstawaniem.

Wygoda takiego rozwiązania sprawia, że łóżka wysokie polecane są także osobom niepełnosprawnym, cierpiącym na bóle kręgosłupa i alergikom. Dzięki oddaleniu od kurzu podłogi i podnóżkom zapewniającym cyrkulację powietrza, zmniejsza wilgoć i ilość alergenów.

Komfortowe łóżko z wysokim wezgłowiem sprawdzi się również dla miłośników nocnego czytania i seansów filmowych. Wygodne podparcie nie tylko ochroni przed chłodem ściany, stanowi także królewską ozdobę każdej sypialni.

Do wyboru, do koloru

Tapicerowane łóżko można u nas zamówić w niemal każdej barwie. Ponad 130 kolorów odkryje przed Wami nowe możliwości stworzenia jedynej w swoim rodzaju sypialni. Komfortowe łóżka zaczynają się jednak od wyboru wymiarów materaca. Znajdziesz w naszej ofercie wysokie łóżka o zwykłych wymiarach: 90×200 cm, 120×200 cm, 140×200 cm, 160×200 cm, 180×200 cm oraz te bardziej nietypowe 200×200 cm i większe. Wszystko dla Waszej wygody.

Wysoki zagłówek również możecie dopasować do swojego projektu marzeń. Odnajdziesz u nas klasyczne prostokątne wezgłowia oraz artystycznie wykończone, modne modele. Możesz także zamówić łóżka do sypialni bez wezgłowia oraz bez materaca, jeśli tak będzie Ci wygodniej. Wysokie łóżko powstaje z dbałością o każdy detal, nie dziwi więc pojemny schowek na pościel ani szeroki wybór materacy.

Similar Posts